właściciel Anna Różańska
Carrefour (pasaż)
99-300 Kutno, ul. Oporowska 6A
664-65-88-11
 

Korzystne rabaty

Oferujemy atrakcyjne zniżki, promocje, rabaty, organizujemy konkursy i rozdajemy upominki!
Przy hurtowych zamówieniach firm, zakładów pracy, hoteli możliwość negocjacji wysokości rabatu.

PROFESJONALNIE, TANIO, SZYBKO, EKOLOGICZNIE!

Bo Klient jest najważniejszy!
Udzielamy rabatów,k dodajemy upominki, bonusy. Sprawdź nas :) Zapraszamy!

Ekologiczne preparaty

W pralni używamy tylko preparatów najwyższej jakości.
Wszystkie używane środki chemiczne posiadają atesty "przyjazny dla środowiska".

OFERUJEMY PAŃSTWU

pranie wodne - pranie "mokre" wodą wykonujemy profesjonalnym agregatem pralniczym firmy „WHIRLPOOL”. Do suszenia używamy suszarki również tego samego producenta. Do prania wykorzystujemy proszki renomowanych i uznanych na świecie firm oraz płyny krajowe i zagraniczne.

pranie chemiczne - pranie "na sucho" wykonujemy agregatami pralniczymi znanej firmy „SECO”. Są to  maszyny pracujące przy pomocy środka piorącego posiadającego dużą zdolność rozpuszczania  tłuszczy, zarówno pochodzenia mineralnego, zwierzęcego  jak i roślinnego, a szczególnie dobrze nadaje się do rozpuszczania wosku, asfaltu, smoły, parafiny, gumy, nikotyny i kofeiny. Zaletą naszego prania jest fakt, że w procesie czyszczenia garderoba nie ulega uszkodzeniu, nie gniecie się i nie traci swoich kolorów.

pranie antyalergiczne (hipoalergiczne) - do tego rodzaju prania używamy środków  przeznaczonych do tkanin z włókien sztucznych i syntetycznych. Jest on łagodny dla skóry, z lanoliną. Zawiera zmniejszoną ilość kompozycji zapachowej o obniżonym potencjale alergizującym. Nie zawiera barwników.

prasowanie
- prasujemy na profesjonalnych stołach prasowalniczych firmy ALUX wyposażonych w żelazka o dużej wydajności pary i pod dużym ciśnieniem przez co jakość wykonanej usługi nie budzi zastrzeżeń. Używamy również manekina bardzo pomocnego przy usłudze prasowania i odświeżania odzieży.

odświeżanie odzieży - odzież odświeżamy pod dużym ciśnieniem pary stosując specjalnie do tego przeznaczone tzw. „odświeżacze” środki odświeżające każdego rodzaju materiał. Do odświeżania ubrań używamy min. szczotki parowej, pistoletu parowego, stołu detaszerskiego, manekina. Po takim odświeżaniu odzież jest bardzo delikatna i miła w dotyku.

impregnację odzieży - do impregnacji używamy przeznaczonych do tego środków zapewniających szybsze i łatwiejsze usuwanie brudu, kurzu, plam i innych zabrudzeń przy ponownym praniu odzieży niezależnie od rodzaju materiału, tkaniny czy koloru. Środki te mają również właściwości ochronne zamków błyskawicznych, są produktami wodo- i olejoodpornymi.

Impregnujemy odzież również przeciw MOLOM!
Stosujemy specjalne preparaty, inne do ubrań damskich i inne do ubrań męskich. Każdy preparat ma delikatny i bardzo miły zapach, działa bardzo skutecznie przez wiele miesięcy. Koszt takiej impregnacji już od 4 złotych, a efekt murowany!

pranie verticali (żaluzji pionowej) - praca przy praniu verticali (żaluzji pionowej) jest pracą bardzo specyficzną, czasochłonną i wymagającą wiele wysiłku. Wszystkie pasy przed praniem zasadniczym są poddawane całodobowemu..... i tak dalej i tak dalej. Już my mamy swoje sposoby!

dowóz wypranej odzieży  - na życzenie klienta.
 

Gwarantujemy miłą i fachową obsługę.
 
 
Stronę wykonał Netstar KutnoLogowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony